| anonim_4396 a întrebat:

Baieti: Ce parere aveti despre fetele timide? De ce?

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Se poate spune ca au o mica problema de socializare, dar asta nu reprezinta o relevanta asa mare pentru cine stie sa acepte si sa respecte o fata asa cum e.
In general, e bine sa acepti omu si cu defecte si cu calitati.
Si fetele timide au farmecul lor, nu cred ca asta reprezinta un impediment in a avea o relatie.
In fine, gusturile nu se discuta!

| positivity a răspuns:

Având în vedere că nimeni nu e perfect, ar trebui să acceptăm defectele celorlalți.
Şi eu încă am o latură de timiditate, am tot încercat să scap de ea, dar nu am reușit absolut deloc.
Însă, nu am o anumită părere despre fetele timide.
Majoritatea dintre ele sunt foarte de treabă, dacă le cunoști mai bine.
Nu știu, sunt grozave.
Chiar dacă nu ştiu ce să spună într-un anumit moment, sau să facă, sunt foarte ok.

| FriendsWithBenefits a răspuns:

Persoanele timide se exteriorizeaza greu. Daca placi o fata timida si vrei sa te apropii de ea, trebuie sa ai rabdare, deoarece ele '' se misca '' foarte greu. Succes, funda?batting eyelashes

| anonim_4396 explică (pentru FriendsWithBenefits):

Sunt fata laughing