| WonderGirl7 a întrebat:

Preferați roșcatele, blondele, șatenele sau brunetele și de ce?
(bineînțeles părul să fie natural)

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Blonde, par portocaliu si blonde cu par negru combinat. Asa doreste creieru

| LPCTSTR a răspuns:

Prea putin ma pasioneaza culoarea parului; degeaba daca e proasta... yk rolling on the floor

| CodrutElian1990 a răspuns:

Vorba cantecului: Iubesc femeia care-i femeie.

| Furnicuta000 a răspuns:

O femeie (nu cu tenul inchis) intotdeauna va arata bine cu blond. Blondul intinereste, indulceste trasaturile fetei, asta e o regula general valabila. Iar majoritatea barbatilor sunt atrasi de blonde. Dar nu blonde din alea cu parul foarte ars, ca matura, scurt, ciopartit, cu 10 nuante de blond in cap, blondul ala face mai mult rau decat bine. In primul rand conteaza ca parul sa fie cat de cat sanatos si apoi ce culoare are.
Si studiile au aratat ca barbatii prefera parul lung.
Asta daca ne raportam la ce cred barbatii, ei sunt cei mai mari si mai sinceri critici

| Werrich a răspuns:

Domnii prefera blondele. Recomand filmul.