| anonim_4396 a întrebat:

Baieti ce strategi aveti pentru a cuceri fetele?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Fiind eu insumi.

Cateodata sunt uimit de ce pot face...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prima strategie ar fi ca băiatul să scrie corect. Nu ca tine. A doua ar fi să nu aibe nicio strategie.

| MrSoapte a răspuns:

"Strategie" e cam mult spus! Eu, personal...nu sunt adeptul "fentelor"! Ma duc si-i spun ce-am de spus si gata! De ex, interactionez, schimb cateva cuvinte cu ea...propun o iesire si mai departe vedem ce iese

| DAAAAAAAAAA a răspuns:

Cuceri o fata de fapt*

| OodanteoO a răspuns:

Pai, in primul rand nu trebuie sa fi un magar cu ea.Trebuie sa fi jantil si afectuos cu ea.Nu trebuie sa ii zici din prima ca o placi, ar putea intelege ca esti obsedat, nu sta numai cu ea tot ar crede ca esti un fustangiu.Incearca totusi sa ii trimiti semnale cum ar fi o privire a ochilor. Suptila dar totusi zice 1000 de cuvintehappy.Iar daca reusesti sa o scoti in oras prima intalnire e cea mai importanta.Arata-i ca esti un baiat cu cei 7 ani de acasa.Condu-o acasa sivinainte de a pleaca sarut-ohappy. Sper ca team lamurit