| andenda a întrebat:

Baieti! Ce va da gata la o fata? Va rog raspunsuri sincere

Răspuns Câştigător
| HappyGrumpy a răspuns:

Atitudinea ei, o femei poate sa fie atragatoare in orice imprejurare, ochii vad inima cere, un par aranjat, putin machiaj o schimba complet, un zambet dragut si daca mai esti si la ovulatie radiezi, imi plac femeile naturale, apreciez foarte mult simplitatea.

9 răspunsuri:
| KasdfghjNY a răspuns:

Pai. eu mai intai, ma uit cum se imbraca, daca e. dotata laughing Si daca are o personalitate buna! (Si un zambet just. cute) Am fost sincer! PS: Acestea sunt doar preferintele mele!

| neutrino a răspuns:

Daca e fata...

| Dariusuu a răspuns:

Felul cum se comporta.

E tot ce conteaza.

| irrumator30 a răspuns:

1. Ochii
2. Privirea
3. Zambetul
4. Corpul (sani, fund, picioare)
5. Cum se misca in pat

| Originaly a răspuns:

Sincer,trebuie sa arate si bine, dar nici proasta sa fie sa stie cum sa se comporte...nici plata sa fie.laughingsa aiba si ea pe ce sa pun pana un fund frumos ca asta conteaza la o fatabig grin hai sani ca sani, dar fara fund naspa, am fost sincerlaughing!

| Z3US a răspuns:

1. eu vad sanii
2. fundul
3. cum se imbraca
4. Cum ar fi sa facem sex!happyFUNDA? Am fost sincer rolling on the floor

| Terro2029 a răspuns:

Picioarele

| Alicamai a răspuns:

Caracterul, mica in solduri, draguta si glezne subtiri :X

| carelululu a răspuns:

Piciorele de la genunchi in sus in mod special da fiecare parte a corpului trebuie sa fie finuta