| SmilePleaseXoXo a întrebat:

Baieti! Cum arata fata perfecta? Machiata tare, usor sau natural? si cum sa se imbrace?

Răspuns Câştigător
| Mozurov a răspuns:

Natural sau machiata usor daca este absolut necesar.Si nu ar trebui sa se imbrace prea provocator, dar nici baieteste.

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu există fata perfectă.
Întotdeauna trebuie să fii însăți, să te ghidezi după propriul stil, după propriile preferințe.
Baftă!

| Ellzişor a răspuns:

Sunt fata, dar te pot ajuta laughing Fata "erfecta" este in realitate un fel de mit. Nu exista asa ceva. Fata perfecta nu ese vazuta de oricine, ci doar de cel care o soarbe din priviri cand este ea insasi. Mai pe romaneste, dragostea adevarata nu consta doar in aspectul fizic (machiaj, haine etc.) ci in personalitate, in comportament. Fata perfecta/ sau baiatul, ma rog/ se ascunde in inima, nu in minte. happy. Sper ca te-am ajutat.