| roxana1234567890 a întrebat:

Asta este o intrebare pentru baieti:..Cum ar arata fata perfecta pentru voi?(aspect., machiata nemachiata,,,jucausa,,(perversa), fizic...etc..vreau parerile voastre.Dau funda.:*

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

O fată poate arăta bine fizic din mai multe puncte de vedere și în moduri diferite. Trebuie să fii tembel să prezinți perfecțiunea într-un mod unic și exact.

| 7octombrie a răspuns:

Perfectiunea nu exista! Fiecare este unicat in propria persoana, depinde doar de caracter si atitudine.