| DeeepEyesClau a întrebat:

Baieti, cum reactionati cand fata de care va place vorbeste despre alti baieti? Faceti glume sau o ignorati total? Eu am un amic de care imi place, si de fiecare data cand pomenesc un nume de baiat face: "Ce? Care Mihai? Care Adi? Aaa, stiu, stiu ca e iubirea vietii tale!" Oare face asta pentru ca si el e interesat de mine?

6 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Pfff cum sa fie interesat de tine daca vorbesti de alti baieti de fata cu el...

| DeeepEyesClau explică (pentru SergiuBoss11):

Eu nu spun nimic de genul "ce-mi place de ala", ci doar ii mentionez. De exemplu: "Aseara am vb pe mess cu X si spunea ca blablabla" sau "Y e la liceul cutare."

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru DeeepEyesClau):

Poate i-ar fi placut mai mult sa intrebi despre el si viata lui decat despre x si y

| DeeepEyesClau explică (pentru SergiuBoss11):

Cred ca i-am spus si eu destule lucruri care sa-i mangaie orgoliul laughing...

| Cosmin1I a răspuns:

Putina gelozie din partea lui.

| kmipufulete a răspuns:

Un prieten mi-a spus ca atunci cand un baiat place o fata se cam balbaie cand vorbeste despre ea