| cristina_8819 a întrebat:

Deci am o curiozitate! dc la baieti le plac fetele cu fundu' mare?

8 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Ca sa aiba de ce sa apuce smugsmug

| liiifeiispiiink a răspuns:

Buna!
Le place fundul mare pentru ca ei il considera mai frumos...mai dotatbig grin(apetisant)+ ca este mai estetic decat un fund mic si stalcitlaughing
Pa, pa.

| emokyda98 a răspuns:

Deci desii imi este rusine...shy eu am fundul mare...shy mai toata lumea imi da palme sau imi face referitoare la fundul mew:-sshy nici eu nu intelegg dc.aaa si mai toti baietii ma apuca de fundblushing

| AlexxSupra a răspuns:

Nu cu fundu mare ci bombat big grin

Răspuns utilizator avertizat
| nstefan96 a răspuns:

Nu e mereu adevarat de ex mie imi place fundul bombat thinking de fapt ai dreptatelaughing majoritatea baietilor tanjesc dupa fund marelaughing

| Bella_3346 a răspuns:

Probabil asta se intampla in grupul tau de prietenii, nu este o regula.

| AdolescentaD_10000 a răspuns:

Ca' sunt obsedati sa prinda, sa pipaie, sau sa plezneasca fundurile fetelor. si cand le prind, sa aiba ce prinde oh go on laughing