| anonim_4396 a întrebat:

Baieti,descrieti fata visurilor voastre in totalitate(si fizic si intelectual happy )

3 răspunsuri:
| KristalPop a răspuns:

Fata visurilor mele nu există.
Noţiunea de "fată ideală" mă duce cu gândul la lucruri făcute exact, după nişte "reguli" bine stabilite.
Fata visurilor mele este aceea care îşi acordează imperfecţiunile cu ale mele.
Fiecare are idealul său.
În mod normal trebuie să fie frumoasă, cât mai feminină, nivel intelectual ridicat (cu care să pot conversa sau aborda orice subiect de orice tip), să aibă iniţiativă, să fie independentă.
Şi să fie brunetă (îmi plac brunetele).

| MetalForever a răspuns:

Fizictonguear lung(cam..de la cot in jos, dar nu mai jos de fundbig grin)
Ochi..caprui,negri,verzi sau albastri
Sa nu aiba..nu ma intelege gresit. dintii prea mari,de cal
Par cret sau lins, blond spre saten sau saten inchis
Sa se imbrace cum vrea eabig grin
Intelectual(sau, moral):Sa fie nu foarte proasta, ca sa pot avea o conversatie matura, pe cat posibil
Sa nu fie..foarte romantica
Sa fie rebela
Gusturi muzicale. fara manele, rap, hip-hop..atata timp cat nu asculta cand e cu mine, poate sa asculte in rest ce vrea de fapt
Ah, la fizic-nu grasa, fund mare, piept..sa se vada ca are ceva
Sa nu fie fitoasa, asta e cel mai important
Sa nu fumeze(sau alte lucruri''baietesti''gen sa nu bea alcool..etc.

Adevarul e ca nu pot descrie ''fata visurilor mele''.O fata ma farmeca la prima privire, de obicei, apoi, ma uit sa vad daca nu e goala cutia craniana(la figurat). Daca avem 70% gusturi identice.e bine.Defapt,mie imi plac fetele cu care pot vorbi, care rad mult, care se simt bine si ma fac si pe mine sa ma simt bine(simtindu-se ele bine.)Poti ignora cele scrise mai sus. Spre norocul(sa nenorocul)meu, am fost impreuna numai cu fete frumoase, populare..Si eu sunt destul de. popular, am multi prieteni etc.Asta e si un blestem, din cauza multor fete mi-am pierdut prieteni buni, adica nu de tot, ci lor inca le e ciuda pe mine si eu ma simt prost..whatever.Imi plac fetele care sunt ele, cele sincere.Am avut si c***e..Mai bine nu vorbesc despre ele.

| MetalForever a răspuns:

Fii sigura ca si tu esti ''fata visurilor unui baiat''.