| Pufuletica98 a întrebat:

Baieti, cum arata fata visurilor voastre? Descrieti caracterul ei si espectul exterior.PS curiozitatea ma omoara big grin.

35 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Mihai: Fata visurilor mele, trebuie sa aiba ochii verzii, sa arata cat de cat acceptabil si sa ma iubeasca neconditionat
catty...: atat?
M ciava: da ce
Mihai: trebuie sa fie zeita?laughing))
Mihai: :?
catty...: nu ma
catty...: ma gandeam ca atata vrei?
catty...: din partea ei?smug
Mihai: pai bine, proasta, nu poate sa fie, ca nu imi place mielaughing)
Mihai: daca, arata acceptabil, ma multumesc:*
Mihai: nu trebuie sa aiba cine stie ce corptongue
catty...: vrei inteligenta, iubioare si cu ochii verzi si frumusica deci laughing
Mihai: si culoarea ochilor nu e o necesitate, ar fi preferabillaughing

Un exemplu de raspunslaughing, si eu am fost curioasa:*

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru BubuLina999):

Nah ca eu am fost mai explicit.Citeste comentariu meu si spune daca vrei si mai detaliat si ma gandesc tonguewinking :* smughee hee

| BubuLina999 a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

laughing) si ai simtit nevoie sa mi zici mie asta?smug?

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru BubuLina999):

Dap smug Cum esti curioasa si nesatisfacuta :devil) Am zis sa-ti explic smugsmug

| porto89 a răspuns:

M.ai atins cu intrebarea asta. deci iubitoare sa nu se gamdeasca la inselat atat timp cat o iubesc si ii ofer toata atentia din lume sa nu fie extrem de geloasa sa fie isteata macar cat mine sa fie miloasa finuta sa nu fie vulgara. cam atat sper sa nu fii uitat ceva. acum trecem pe partea cealalta. bruneta 1 75 inaltime ochiii albastrii si maxim 55 kilograme. fund bombat picioare neaparat drepte. daca am uitat ceva sa ma ierte Dumnezeu. kiss

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Am mai raspuns si la alte fete cu intrebarea asta si raspunsu o sa-l copiez pentru ca eu nu mi-am schimbat parereawinking. La comportament. Sa fie cu simtu umorului, sa-i placa sa faca des glume, sa ridiculizeze situatile dificile, sa se stie comporta, sa-i placa sa rada, sa fie curajoasa, tupeista, un pic perversa, si sa nu prea poarte sutien :*tongue. La fizic, sa fie draguta, sa nu fie machiata aproape deloc, cat mai naturala, sa nu fie nici slaba nici grasa, lata in bazin, cam de 1.60-1.80 M, sani maricei, cam 95-115, un pic de burtica nu ma deranjeaza, din contra la unele le sta mai bine cu 5-10-15 kg in plus, in functie de cat de inalta ii, si la fund mai mare, cam 90-95.

Sper ca te-am ajutat :* big grin

Ceao :* :*

| unknownn a răspuns:

Pai hai la mine in vis sa-ti arat

| Hevnoraak a răspuns:

Nu există.E ceva ce toți ne dorim dar nu vom avea nici odată, iar cei care au găsit-o, nu știu se bucure de ea.Mulțumește cu ce găsești.

| Nelamuritul a răspuns:

Buna la suflet, nici prea cuminte nici prea rebela, totimpu te poti baza pe ea, forme medii.

| Hacky a răspuns (pentru Nelamuritul):

Forme medii vrei sa te referi nici prea mica nici prea inalta nici prea obeza nici prea slabanoaga

| Aaanoniiiima a răspuns:

Eu am ochii negri (dar nu mereu, uneori sunt caprui-închis. cam ciudatlaughing) şi vad foarte binelaughing)

| Hacky a răspuns:

Eu deja o am pe amea are ochi albastri par brunet nu este nici foarte inalta nici foarte scunda e destul de slaba si e cu 10 louri mai sus decat mine la olimpiada de la mate

| Anonimusxxxxx a răspuns (pentru Hacky):

Ce legatura are mate cu asta?laughing

| Hacky a răspuns (pentru Anonimusxxxxx):

Imi plac fetele mai bune ca mine la mate

| Andruna a răspuns:

Scunda,bondoaca,cu par pana si pe limba.

| MembruNouAnonim a răspuns:

Un par frumos,ingrijit,ochi negri,un piept frumos, nici exagerat, un abdomen ok, un fund bombat, niste picioare lungi + gropite in obraji.Fidela,sincera,desteapta,amuzanta,iubitoare si rea cand trebuie.

| raluk27 a răspuns (pentru MembruNouAnonim):

Pff..fix eu, "decat" ca nu am ochii negri, ci verzi laughing

| ReiVaN a răspuns (pentru MembruNouAnonim):

Mai adauga si bogata...

| unknownn a răspuns (pentru raluk27):

Ti-ai gasit sot laughing
Casa de piatra!

| raluk27 a răspuns (pentru unknownn):

Ma tem ca nu o sa ma vrea:S Daca n-am ochi negri.

| unknownn a răspuns (pentru raluk27):

Ba daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| raluk27 a răspuns (pentru unknownn):

De ce esti asa sigur?batting eyelashes

| unknownn a răspuns (pentru raluk27):

Ca nu intereseaza pe nimeni culoarea ochilor, frumosi sa fie happy
batting eyelashes
big grin

| raluk27 a răspuns (pentru unknownn):

Tu chiar ma uimesti!big grin

| unknownn a răspuns (pentru raluk27):

batting eyelashes
Ma bucur big grin

| BubuLina999 a răspuns (pentru MembruNouAnonim):

Ador gropitele in obrajilaughing

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru BubuLina999):

Si mie imi plac, depinde si de cat de unflati is tongue Dar ADOR gropitzele in spate deasupra fundului smugsmug in special la fete late in bazin si sholduri smug Indiferent daca natural sau cu un pic de burtica smug

| BubuLina999 a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

laughing..off....nu sunt curioasa si nici nesatisfacuta asa cum pretinzi tu. daca incearca cineva o gluma cu tine incepi imediat sa cataloghezi?

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru BubuLina999):

Intentionat am formulat asa pentru ca am stiut ca o sa te agiti.Esti nesatisfacuta de raspunsuri tongue Eu asa m-am gandit da am lasat-o asa sa vad cum te agiti tongue

| BubuLina999 a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Nu m-am agitat...ma amuz chiarlaughing. oricum, nu aveam de ce sa ma agit pentru ca raspunsul in legatura cu ceea ce ti place tie la o fata nu era adresat mie. eu am luat ca pe o gluma ceea ce mi ai spus mie in mod directtongue. ma bucur totusi ca esti deschis si sincer!

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru BubuLina999):

Si eu ma bucur ca tu te bucuri ca is deschis si sincer :P Ce am spus direct ca-mi place la o fata, si primul si al doilea e adevarat, nu e deloc gluma :P P.S. Doar am uitat sa-mi spun ca-mi plac cele mai tinere :P Nu e obligatoriu sa indeplineasca toate cerintele, dar cu cat imi multe cu atat mai bine. Ceva de genu asta --> http://www.facebook.com/....../photo.php (daca nu vezi poza zi-mi :P) Daca te mai pot multumi cu ceva spune-mi;)) :P :) :*

| BubuLina999 a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Nu vad pozalaughing... oricum te apreciez ca ai fost sincer si ti ai spus parerea ta personala. gusturile nu se discuta, e alegerea ta!winking:*

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru BubuLina999):

Mersi;) :* Ah, nu, incercam sa impun gusturile mele, dar 1 poza=1000 cuvinte si am zis sa-ti faci o idee mai buna :P Poza asta trebuie so vezi, uita-te (Daca vrei :P) aici --> http://www.facebook.com/....../photo.php :D
Sper ca te-am lamurit mai bine :P
Griji de tine;):P:*

| BubuLina999 a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Mersi la fel:*!

| BubuLina999 a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Tot nu merge mai poza aia.