| anonim_4396 a întrebat:

Baieti si fete, vreau sa impresionez in prima zi de scoala si sa atrag toate privirile. Ce credeti ca ar trebui sa fac?batting eyelashes fundita

Răspuns Câştigător
| brunetteee a răspuns:

Pai in primul rand sa fii imbracata sexy dar si decent in acelasi timp happy
sa fii frumos coafata, putin machiata, imparfumata smug
si sa nu uitam de manichiura :p.
si ai sa vezi ca, cu siguranta o sa atragi toate privirile

ce clasa treci happy?

4 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Sa te duci in fundul gol. Sigur vei atrage toate, dar absolut toate privirile.

| Ros3Blu3 a răspuns:

Si eu la fel... Ptr altii stiu sa dau sfaturi da pentru mine nu stiu niciodata sa alegtongue
Fa'ti o freza perfectabig grin
Imbraca'te cumva sa iti arati formele...smug
Un pic hazlie, rusinoasa, dar si indrazneata
In modd claarr o sa fii foarte apreciatabig grin
Si uite ca am stat putin si m-am gandit si am gasit ce sa fac si eu tongue
A si machiaza'te frumoss ceva nou smug:*:*
Pupicccccccccciiiiii:*

| Aia cu cap mare a răspuns:

Sa apari la festivitate sarind dintr-un avion cu o parasuta...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fii imbracata in slip si sutien. nimic mai mult. vei atrage multe priviri, iti spun eu!