| mihaeladulcikk a întrebat:

Baieti, va plac fetele care consuma alcool? straight face :-&

13 răspunsuri:
| MiK3L a răspuns:

Nu, sa o vad beata. omg.laughing) sa pice asa in noroi laughingrolling on the floor) muradara pe fata, nici sa nu vad asa ceva in fazta mea happy.sa se tina de peretii casei sa mearga ca facuta manga.

| RXN a răspuns:

Nu cred ca e normal sa se faca descriminare la capitolul asta.E in regula sa bei intr-o limita, dar nu pana nu mai ai control asupra propriei persoane, iar asta se aplica indiferent de sex sau varsta.

| AloneQsFini a răspuns:

Da.daca consuma in cantitati limitate.

| vladmR a răspuns:

Da,de ce nu, dar nu betive

| 4Life a răspuns:

Da,pentru ca si eu consumwinkingtongue
Si ce daca consuma. Daca iti place bea frate ii ceva normal la baieti alcolul mai ales fumatul asta daca le place.

| SEAL a răspuns:

Da dar nu bere

| bia0000 a răspuns:

Mie ca fata nu mi plac baietii care consuma mai mult de 3 pahare in clubwinkingdeci nici o fata nu mi se pare normal sa bea mai mult

| scary7 a răspuns:

Da dar nu mai mult de o bere sau 100g de tarie cam asa ceva

| Angelofdarkness862 a răspuns:

Da normal ca da! Dar nu in exces rolling on the floor asta este treaba mea sa termin doua sticle de jack daniel's rolling on the floor rolling on the floor

| LoveSroL a răspuns:

Sincer nu prea dar nesincer le adorwinking=]]

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Paithinking sa nu bea asa mereu ca betiva

| Zap a răspuns:

De ce nu? Pana la urma si eu beau si mi se pare normal. avem drepturi egale. Dar nici sa bea sa nu mai poata sta pe picioare. Sa se limiteze.

| Fre3Style a răspuns:

Sa consume dar nu in exces...vb colegilor sa o vad beatalaughing)...