| RamonaIubiticaTa a întrebat:

Baieti voi de cate ore pe saptamana va masturbati? Eu ca fata o fac zilnic.Imi place sa vorbesc deschis despre sex.Va place sa terminati in gura unei fete dupa ce faceti sex? Daca da de ce? Ce simtiti? Vi se pare mai placut daca fata inghite? Astept raspunsuri

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă masturbez aproape zilnic. Te-ai masturbat vreodată împreună cu cineva?

| RazvanRms a răspuns:

E cel mai genial lucru sa-ti dai drumu in gura 1 fete, mie 1 asa mi se pare thinking si vorbesc la modul cel mai serios e mai frumos si decat atunci cand iti dai drumu intr-o fata si dc nu daca fata e iubita ta.

| McSergio91 a răspuns:

Sincer mie, mi-e indiferent laughing) o las pe ea sa alea daca si unde vrea. Mie imi cam place sa incep din gura fetei, barbatii carora li s-a facut oral stiu despre ce vbwinking.