| simplegirl2 a întrebat:

Baietii,considerati atractiv la o fata parfumul care il foloseste? V-ati simti atrasi de aceasta?

6 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Daa, dar numai daca fata arata si bine. E un mare plus daca arata si bine.

| William a răspuns:

Nu

| RainmakerX a răspuns:

Nu as folosi termenul "atras". Este mai mult un plus, banuiesc ca si voua va place cand baietii miros ok.
Oricum, sa nu fie un miros foarte puternic... unii *ca mine* au probleme cu mirosurile puternice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place cand o fata miroase bine si foloseste un parfum dulce dar mirosul ei nu imi schimba opinia despre ea sau ce simt pentru ce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu chiar atras.
Daca se parfumeaza doar putin e ok, imi place, daca se parfumeaza ceva mai mult ii vomit pe fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*PE care îl folosește