| anonim_4396 a întrebat:

Considerati ca fumatul este un turn off pentru un baiat/ o fata?
Sau il considerati atractiv?
Voi fumati?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Foarte turn off.
nu as saruta niciodata o femeie care miroase a scrumiera

| Drimmero a răspuns:

Nu suport tigarile dar acum daca imi place o tipa dar ea fumeaza aia e acum, trec peste.

| SG1995 a răspuns:

"Considerati ca fumatul este un turn off pentru un baiat/ o fata?
Sau il considerati atractiv?"
Nu îl consider, nici atractiv nici turn off.

"Voi fumati?"
Doar verde.

| CostinAlamariu a răspuns:

Extrem de mare turn off. Orice om arata penibil cand fumeaza. Nu mai vorbim de mirosul urat al gurii

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu fumez, consider fumatul un viciu nociv, însă nu pot spune ca oamenii care fumează mă atrag sau nu. E treaba lor ce fac.

| NotNamed a răspuns:

Nu le vad deloc bune. Sub nicio forma! Pe langa ca sunt nocive, mai si platesti multi bani pentru a iti strica sanatatea. Eu consider ca cei care fumeaza sunt niste drogati.
DROG = Substanță de origine vegetală, animală sau minerală care se întrebuințează la prepararea unor medicamente și ca stupefiant.
STUPEFIANT = substanță care, prin folosire repetată, dă naștere fenomenului de dependență.
Deci clar este un drog. Nu o sa ma apuc in viata mea de fumat.

| UnDiavol a răspuns (pentru NotNamed):

Respect mai bine nu se putea spune

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.
Nu-l consider in niciun fel.
Rar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E turn off.
Nu fumez.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Eu consider că scade din feminitatea unei fete( nici la băieți nu e ok).

Nu fumez