| KittyCriss49915 a întrebat:

Baietii... happy Cum este fata ideala/perfecta din punctul vostru de vedere? (caracter, sufleteste, fizic, comportament, financiar si tot ce inseamna "ea")

Răspuns Câştigător
| nKzoR a răspuns:

Fata perfecta nu exista. Dar, eu cred ca o fata normala (ca nu prea mai sunt din astea) trebuie sa aiba un caracter aparte, fizic, cel putin mie imi plac la nebunie fetele mici de statura laughing, sunt atat de dragalase, comportamental sa nu fie cu aere si fite iar chestia asta cu financiarul, cui ii pasa? doar in cazul in care esti materialist. Fata ideala trebuie sa aiba ceva aparte, ceva care o face ideala. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| MrEvil89 a răspuns:

Sa fie frumoasa dar nu neaparat miss world, sa aiba un comportament cat mai apropiat de al meu(e cel mai important lucru)in privinta banilor...cu un trai modest ma multumesc

Răspuns utilizator avertizat