| Ciresikaaa a întrebat:

Baietii,

daca o fata care va place nu va baga in seama si are alt prieten,

va intristati?

3 răspunsuri:
| bogdan74688 a răspuns:

Noop laughing fiindca nici o relatie nu tine o vesnicie, dar mai ales, pentru ca nu toate fetele sunt fidele - deci nah, se subintelege - si in plus, are balta peste

| bogdan74688 a răspuns:

@LikOsZZZZ
nu vreau sa fiu carcotas, dar in primul rand, era vorba daca unui baiat ii place de o fata, nu invershee hee in plus, nu se punea problema daca as avea sau nu partenera, ci daca cea de care imi place, are partener - oricum, zic la fel ca prima datalaughing nu zi nu pana nu incerci b-)

| LikOsZZZZ a răspuns:

Daaaaaa!crying...sa nu procedezi asa niciodata sad, daca un anume baietas iti e pe plac, nu ezita sa te apropii de el sad. daca iti place un baiat si esti cu altul, s'ar putea sa nu impaci nici capra nici varza :-big grin< pup! big grin