| anonim_4396 a întrebat:

Baietii de la RAT pot vedea de cate ori ai validat abonamentul? Nu de alta, dar de cand a inceput scoala l-am facut doar de 3 ori si mi-e sa nu ma prinda cu el nevalidat si sa se uite de cate ori l-am facut.

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Unde, in București? Trebuie sa îl valideze de fiecare data?

| ElSueno a răspuns (pentru Bondarel99):

RATT, Timisoara.

| Bondarel99 a răspuns (pentru ElSueno):

Eu nu am auzit sa trebuiască sa validezi un abonament. Adică abonamentul ala (cardul) e dovada ca ai plătit pentru o luna, iar in cazul in care vin controlorii sa îl ai la tine sa le arați.
Ca sa nu mai stai stresat, ia un nr de telefon de la ei de pe site sau ceva și suna și întreabă, sau întreabă pe cineva care știe.

| cyupaku a răspuns:

Fii corect, ca te faci de cacao