| MiReLa_3183 a întrebat:

BAIETIIII... ce fel de fata preferati... din toate punctele de vederetongue?big grin

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Prefer o fata simpla, sincera, eleganta, ambitioasa si optimista. Caut o fata cu zambetul pe buze care stie ce vrea de la viata. Nu am cum sa imi doresc mai putin pentru ca am nevoie de un impuls. Am nevoie sa lupt pentru ceva. Ori la capitolul fete niciodata nu ma voi resemna sa aleg ce stiu ca nu vreau. Vreau o fata isteata, frumusica, cuminte, fidela in primul rand. La mine e cam invers. Nu caut o astfel de fata pentru a o cuceri. Dar as intra intr-un joc oricand cu o astfel de fata daca da semne ca ma place. Mie imi place sa fiu cucerit, nu sa cuceresc. Voi lupta pentru o relatie si sunt de parere ca o relatie consta in implicarea ambilor parteneri. Insa am nevoie de o motivatie pentru inceput. Nu sunt genul care sa agate pur si simplu o fata frumoasa de pe strada. O admir si merg mai departe cautand alta. Daca intalnesc o fata frumoasa intr-o situatie favorabila poate intru in vorba cu ea. Insa nu pentru a o agata ci pur si simplu pentru a ma simti implinit pentru ca macar am cunoscut-o cat de putin. E greu de spus ce vreau de la o fata pentru ca ea ar trebui sa fie schimbat-oare insa niciodata la extreme, mereu pastrand un magnetism viu spre echilibru. Ar trebui sa fie cuminte dar totusi indrazneata. Imi plac fetele care au o personalitate aparte, care au un anumit set de valori pe care se bazeaza. Nu accept sa ies cu orice fata doar pentru a avea o relatie.

3 răspunsuri:
| nickolass25 a răspuns:

Ptr mine, fata preferata ar fi acea fata care sa stie cum sa se comporte, sa fie draguta, eleganta, sincera, iubitoare... Daca te referi la aspectul fizic, pentru mine asta nu prea conteaza, ci comunicarea si intelegerea dintre mine si ea... Oricum, sper ca intelegi la ce ma refer, nu?winking big grin Bafta si pupici kiss

| nickolass25 a răspuns:

Gabrielă, aici te contrazic, pentru ca acei barbati care vor sa aiba langa ei o fata cuminte, nu o zic degeaba... EU, pentru mine, as alege o fata simpla, care sa nu se etaleze ca o marioneta imbracata nu stiu cum, sincer iti zic ca pe mine ma dezgusta femeile de genul asta, care incearca sa atraga un barbat doar cu formele care le are. Gandeste-te putin, o fata poate avea formele astea cand e tanara, dar cu inaintarea in varsta, poate ajunge ca o mumie, sau ca un zombi. Cine stie? thinking Ce zici, am dreptate? Daca totusi crezi ca ma poti contrazice, astept mesaj de la tine, si voi incerca sa te fac sa intelegi de ce am eu parerea asta, ok? Pupici kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna am 18 ani datim aidiul