| middle654 a întrebat:

Baietilor,cum va dati seama ca o fata este pe stop?hee hee

13 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cam greu sa-ti dai seama daca nu esti cu ea in pat... unele sunt mai posomorate, insa altele sunt la fel

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu avem si noi problema asta, e cam greu sa-ti dai seama. multe fete oricum au un mers aiurea incercand sa atraga privirile cu fundul lor, dar se fac de ras si merg ca ratele sau mai stiu eu ce laughing)

| Wehrmacht a răspuns:

Aolo...tu esti ma aia de la poza de la profil sau e o actrita ceva? Poti sa imi numele ei daca da? Poti sa dai o poza mai mare sa vad mai bine?

| positivity a răspuns:

Coșurile apărute din senin, pot fi și acesta un motiv!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ecam irascibila, adica cam a dracului laughing

| BlueViP a răspuns:

Nu iti prea dai seama.

| suntZeu a răspuns:

O intrebi? glm... daca vezi ca sta jos, dupa ce se ridica punete tu jos si spune-i in gluma "ce cald e aici esti pe stop? " laughing)) sti cum afli ceva? intrebi! spune-i pur si simplu daca e pe stop nu o sa te injure stai linistit

| Medema a răspuns (pentru suntZeu):

Sau asa! Eu asa fac de fiecare data! Dar el a intrebat cum ne dam seama!

| suntZeu a răspuns (pentru Medema):

Sti care e cea mai tare faza...cum afli cand o fata e excitata? o intrebi! rolling on the floor

| Medema a răspuns (pentru suntZeu):

laughing)De obicei incepe sa se frece de tine daca sta pe piciorul tau sau se tot freaca de tine, sau te tot pupa sau!laughing)Ce-a mai tare faza ....cum afli cand unei fete ii vine sa se pise laughing o intrebi!?

| AnneღU a răspuns:

Sa stii ca o fata e foarte nervoasa cand e pe stop tongue big grin

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Poarta pantaloni de culoare inchisa, evita sa stea mult jos, se duce la baia cu geanta, si in mare parte e mai paranoica si enervanta ca de obicei

| C26 a răspuns:

Iubitul meu isi dadea seama pentru ca in perioada aia eram nervoasa, nu`mi intra in voie nimeni laughing Nu aveam chef de nimic.