| FloryTrandafir a întrebat:

Buna!
Cum va dati seama fetele si baietilor ca iubitul/iubita voastru/a va minte?

Răspuns Câştigător
| YONTU a răspuns:

Mai inainte m-am certat cu o fata care zice ca ma iubeste... Si mi-am dat seama ca e o farsa cerandu-i sa iese putin in parc cu mine; si cand sa-mi raspunda: NU.
Mi-am luat inima in dinti si i-am spus: "Daca tu ma iubesti intr-adevarat de ce nu vrei sa iesi in parc cu mine?" si a tacut pe loc; i mi-am dat seama ca e o farsa in momentul cand i-am spus asta.
Multumit? Funda?

14 răspunsuri:
| カルメン a răspuns:

Evita contactul vizualhee hee

| FloryTrandafir explică (pentru カルメン):

Adica?

| カルメン a răspuns (pentru FloryTrandafir):

Atunci cand vorbesc cu el despre o anumita chestie si simt ca ma minte evita sa ma priveasca si se cam foieste adica nu este sigur pe el si cand ii zic se agita foarte tare si imi dau seama ca m-a mintit si apoi ii tot zic ca mai bine mi-ar spune adevarul ca oricum fapta este consumata si o data si o data tot o sa aflu si va fi mai rau mai bine aude de la el decat de la altcineva

| FloryTrandafir explică (pentru カルメン):

Alte metode in afara de ce ai zis ce ar mai fii? care sa duca la mintit...

| カルメン a răspuns (pentru FloryTrandafir):

Pai se balbaie,evita raspunsurile la intrebari,daca este vorba de telefon isi sterge mesajele, apelurile, iti ascunde unde este cand il intrebi, iti da prea multe detalii fara rost adica daca il intrebi ceva nesemnificativ de exemplu unde a fost si incepe sa iti insire niste detalii care chiar nu erau necesare cu siguranta te minte dar trebuie sa fii foarte atenta sa iti dai seama sau poate sa fie si invers nu iti da nici o informatie adica decat iti spune ca a fost in x loc, sau la mine uneori isi cere scuze foarte multe pentru nimicuri

| FloryTrandafir explică (pentru カルメン):

Iti multumesc pentru raspunsuri, am mai postat o intrebare pe langa asta, daca esti amabil/a sa imi raspunzi si la aia dar fi sigur/a ca iti dau fundita pentru ca aici din pacate am dat altcuiva, mersi mult. daca mai sti ceva mai spune-mi orice ajutor si sfat e bine venit

| YONTU a răspuns:

Cand ea spune mereu "NU" sau "don't want face to face"!

| FloryTrandafir explică (pentru YONTU):

Chiar conteaza neaparat prin daca zice mereu NU? asta inseamna neaparat ca te minte?thinking da-mi mai multe detalii te rog

| FloryTrandafir explică (pentru YONTU):

Sunt fata, imi pare rau pentru ce ai patit

| YONTU a răspuns (pentru FloryTrandafir):

Si regret ca i-am vorbit uratcryingcryingcryingcryingcrying

| FloryTrandafir explică (pentru YONTU):

Incearca sa o impaci cumva, dar trebuie sa iei in calcul ca a mintit sa zicem prin Nu ala...

| YONTU a răspuns (pentru FloryTrandafir):

Ma ajuti cu ceva?

| FloryTrandafir explică (pentru YONTU):

Cu ce sa te ajut?

| YONTU a răspuns (pentru FloryTrandafir):

Mai inainte m-am certat cu o fata care zice ca ma iubeste... Si mi-am dat seama ca e o farsa cerandu-i sa iese putin in parc cu mine; si cand sa-mi raspunda: NU.
Mi-am luat inima in dinti si i-am spus: "Daca tu ma iubesti intr-adevarat de ce nu vrei sa iesi in parc cu mine?" si a tacut pe loc; i mi-am dat seama ca e o farsa in momentul cand i-am spus asta.
Multumit? Funda?

| FlorinIFBBPRO a răspuns:

O imbat si o intreb, omul la betie isi da arama pe fata.