| anonim_4396 a întrebat:

Baietilor le plac fetele care se imbraca sport sau elegant?
Ce preferati?

Răspuns Câştigător
| Powerups a răspuns:

Cat timp spune : "BAIETILOR le place..." de ce raspund fetele?
Acum depinde si de baieti, sa stii ca nu toti au aceleasi gusturi.
Incearca sa porti cam ce e la moda si ceea ce te avantajeasa, sa arati cat mai bine. Degeaba te imbraci elegant sau sport daca nu iti sta bine.
Sper ca te-am ajutat. Daca ai putea sa imi dai si fundita happy

8 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Mai exact, băieților le plac fetele care se îmbracă natural.
Care nu se simt ofensate, sau deranjate de părerea unei persoane în legătură cu stilul său.
Elegant sau sport, ce mai contează, atât timp cât fata are o personalitate foarte tare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Elegant.
Dar, depinde si de virsta.

| lifeonlyforlove a răspuns:

Pai fetele se imbraca si elegant si sport.o fata nu poate sa vina la o intilnire sport si sa alerge elegant.eu cred ca baietilor le place ca fata sa fie ingrijita si sa aiba un bun gust vestimentar in stil casual nu? deja restul stilurilor se imbraca in functie de ocazii.am dreptate baieti?

| rianarebeka a răspuns:

Daca esti frumoasa, cu siguranta baietii nu baga in seama cu ce te imbraci!

| JustAaGirl a răspuns:

Intre, nici sport adic avrei s aiesi cu ea si parca ei nu-i pasa ar veni si in pijamale dar nici prea elegant, da putin aerul acela de fitos...
Intre nici prea lejer dar nici chiar sofisticat.
Cu toate ca trebuie s afie elegante, nu trebuie s apoarte rochii lungi etc.

| Bibicu_Jessy_1990 a răspuns:

Felul in care te imbraci depinde de atitudinea ta
daca tu te simti bine in acele haine, cu siguranta
si cei din jur iti vor admira vestimentatia
:*

| Powerups a răspuns (pentru Bibicu_Jessy_1990):

Eu daca ma simt bine in chiloti si in maieu, cu siguranta ca si cei din jur imi vor admira vestimentatia nu?

| Bibicu_Jessy_1990 a răspuns (pentru Powerups):

Sti? daca nu conteaza cum te imbraci atata timp cat esti un badaran, fetele te vor respinge tongue