| melanya a întrebat:

Preferati stilul sport sau cel elegant?

16 răspunsuri:
| chupachups1234 a răspuns:

Niciunul. Sport si elegant doar cand trebuie. In rest bugi, un tricou si o pereche de adidasi sau tenisi.hee hee

| Nevermindd a răspuns:

Prefer stilul casual/ casual elegant.Nu e nici sport, nici elegant.
E.perfect laughing!

| MindExplode a răspuns:

Buna, depinde de ocazie, zilnic prefer stil sport.
happy

| Andruza a răspuns:

Ambele.
Nu mă întreba de ce.
O zi merg îmbrăcată sport.
În altă zi elegant.
Sau îmi aleg eu.le combinoh go on

| AnaaSb a răspuns:

Combinatia dintre cele doua! Stilul elegant in combinatie cu stilul sportiv ar fi: Ash---shell-satin-high-heel-sneakers-130-shop.jpg ( copiaza linkul ala si scriel pe google )

| CristinaElena96 a răspuns:

Clar elegant,
nu imi place sa ma imbrac sportsad
:*:*
tu cum preferi sa te imbraci?

| Gabitza a răspuns:

Cel elegant. dar nu mereu ma simt bine in acele tinute! Ideea este ca depinde si de starea ta de spirit! happy

| selena_4874 a răspuns:

Depinde de dispozitie si eveniment, desigur.insa,prefer stilul elegant, simt ca ma reprezinta(14 ani)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place stilul elegant:X

dar iubesc hanoracele :X mai ales cand sunt acasa

| DrinkMySoul a răspuns:

Pai stilul sport te duci in parc, scoala, la joaca etc, iar stilul elegant la petreceri, banchet, restaurant etc. Eu prefer stilul casual.

| 2487283ioo a răspuns:

Depinde de situatie, dar in general sport.

| Alinush16 a răspuns:

Stilul sport.Imi place sa fiu lejer.Nu imi plac blugi.Nu ma simt bine in ei.winking

| irina_5659 a răspuns:

De obicei ma imbrac sport pentru ca ma simt mai lejer, dar imi place sa ma imbrac si elegantwinking

| anytys a răspuns:

Stilul sportlove struckEu una m-as duce si la petreceri cu blugi si snikarshi...laughingtrebu'

| penelope25 a răspuns:

Depinde de ocazie...la scoala prefer sport