| Marijuanaro a întrebat:

Baietii?laughing. Cum preferati fetele imbracate?
SPORT sau ELEGANT?

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Depinde. Sa fie ceva care sa arate bine, sa i se potriveasca fetei. Sa nu exagereze. Imi plac fetele care se imbraca mai elegant, dar totusi feminin. Nici imbracamintea sport nu e refuzata. Conteaza ca fata sa aiba gusturi bune in ce priveste imbracamintea. Sa le mai roteasca in functie de ocazie. Important e sa fie diversitate. Sa nu vad acelasi lucru in fiecare zi.

| Libelle a răspuns:

Pai, se doreste ceva de genul:
-la o plimbarica prin zona, la o ieseala la munte, etc, trebuie sa te imbraci lejer, sport.
-la scoala-sa fii ingrijita(ca intotdeauna), imbracata lejer dar nu tocmai sport, sa ai o nota de eleganta dar nu exagerata, eventual asortezi ceva la niste blugi, pantofi, o bratara, un lantisor, niste cercei finuti, o caofura dulce si sic.
-pe strada, prin oras, orice baiat vrea sa isi vada prietena imbracata frumos. elegant, cu stil, cu accesorii, fardata putin, sa fie mandru oarecum de ea, sa ii fie f drag sa o priveasca.(mai sunt si exceptii, nu ii bag pe toti intr-o oalabig grin)
-in casa-trebuie sa fim din nou...la limita.
nu prea ai cum sa stai imbracata elegant in casa, asa ca mai mult sport.
dar mie nu prea imi place cuvantul ata, prefer sa zic ``lejer``.
mai sunt si momente in care fetele trebuie sa fie mai putin imbracatelaughing...

| Silvia a răspuns:

Nici una, nici alta.Casual,adică obişnuit, normal.

| valy a răspuns:

Fiecare cu parerea lui. cel mai bine sa fie de amandoua...

| Mik3 a răspuns:

Cum ii sta mai bine, normal happy

| lovenotsex a răspuns:

Depinde de ocazie.Trebuie sa imbini toate modurile, dupa locurile si persoanele cu care te aflii. Dar evident ca le preferam pe cele dezbracate.glm.

| T30D0RA a răspuns:

Nici sport, nici elegant.
Sport doar la scoala cand am sport si prin casa. Atat.
Elegant la o nunta, banchet etc.
Prefer CASUAL.

| wolfer18 a răspuns:

Conteaza sa te adaptezi locului unde te aflii. Unei fete poate sa ii stea foarte bine imbracata elegant, dar poate si sa-si scoata formele in evitenta imbracata sport la o sala, sau la jogging

| MeGhosta a răspuns:

Mama ce intrebare laughing
daca as fi baiat as alege : sa se imbrace cum le place lor si sa iasa in evidenta persoana ei big grin

| FlorinaRuby a răspuns:

Pai daca iesi in oras alea,alea orice baiat vrea sa aiba o iubita care sa fie cea mai frumoasa, sa fie mandra de ea, mai elegant.
De obicei cand nu ies in oras cu prietenul dar totusi stau cu el.mai mergem cu gasca la stadion si ne imbracam sport,mai un volley, mai o alergare.
Daca doar stam pe'afar cu gasca, amandoi.intr-un loc mai "retras"asa pe la bloc altele...CASUALhappy

Ideea e ca baietii vor sa vada fetele mai mult dezbracatelaughing

| erik a răspuns:

Dintre sport si elegante, majoritatea baietilor le prefera dezbracate.

| OrochiFan a răspuns:

Depinde incearca sa aflii ce materieii preferata lui si incearca sa te imbraci adecvat ex:istorie elegant chiar daca cev putin demodat

| CriiSsU a răspuns:

Fiecare cu stilul ei. happy asta cred ca ar fi cel mai potrivit raspuns

| elenutza15 a răspuns:

Iubitul meu le prefera pe amandoua atunci cand este cazul