| Jeanny a întrebat:

Baietilor le plac mai mult fetele modeste sau cele care se mandresc?

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Evident că fetele modeste.

| RainmakerX a răspuns:

Hey! Depinde de la baiat la baiat.
Unui baiat timid o sa-i placa mult mai mult o fata modesta cu multe calitati, asa ca el in timp ce un baiat extrovertit o sa-i placa mai mult o fata cu multe calitati ce se mandreste cu ele.Asa este de obicei, nu spun ca unui baiat timid nu i-ar putea place de o fata plina de sine.
Este precum principiul "Cine se aseamna se aduna."
Oricum ar fi fata aceasta trebuie sa fie sincera si sa nu vrea sa para ceea ce nu este intrucat chiar daca este mandra sau modesta se poate ajunge lejer la un "compromis" atata timp cat cei 2 se plac. Sper ca intelegi unde bat.
Bafta!

-Blytz-

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Să știi că fiecare în parte are gusturile sale. Nu știm noi ce tip de fată le place la 35262462 băieți.
Tu fii așa cum îți place și nu urma un anumit model doar ca să te placă o anumită persoană. Cine te place, te place așa cum ești.
O zi plăcută!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima variantă.

| Voidwithin a răspuns:

Baietii au multe pareri si opinii in aceasta privinta.
Personal prefer fetele care sunt intre modestie si mandrie.

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Depinde de fiecare băiat. Fiecare are gusturile lui. Pe când unuia s-ar putea să-i placă o fată modestă și timidă, alții preferă fetele directe și mândre de ele.

| Armenianeek a răspuns:

Ce sunt aia baieti? laughing

| teoul a răspuns:

Baieților le plac fetele care sunt sincere și ele înseși, chiar dacă ele sunt modeste sau mândre.

| everythingyourenot a răspuns:

Eu zic modeste, dar depinde si cu ce se mandresc. Mie una sincer nu imi plac perosnele care spun mereu ce haine scumpe isi cumpara si din astea.