| StellaFitz a întrebat:

Baietilor le place sa sarute o fata data cu ruj? glos?laughingsau nu le place?

4 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

Baietii iubesc ce-i natural, fii tu insuti, asta apreciaza cel mai mult naturalete si sinceritate, zic asta pentru ca sunt baiat, el vrea sa te simta nu sa simta rujul ala scarbos laughing ci buzele "tale" dulci, fine, naturale
asa ceva acolo ruj nu strident da nu cu tona

| StellaFitz explică (pentru Memecy):

Mda.asa credeam si eu...rolling on the floor

| AlexandruAnst a răspuns:

Eu cred ca nu le place ...parerea mea cel putin. O fata e cea mai frumoasa cand e naturala dar mai nou cu un servetel umed le dai 90 % din frumusete jos

| DrugMusik a răspuns:

Clar ca baietii iubesc fetele naturale. Fara ruj!