| babyblue_8473 a întrebat:

Baietilor, va plac sau nu fetele cu fite?
Se zice ca majoritatea baietilor prefera fetele ce se lasa greu... daca o fata se lasa greu automat apar si fitele happy deci? ma lamuriti?

Răspuns Câştigător
| JeSa a răspuns:

Asa este le plac fetele ce "se lasa greu" cucerite, cum spui tu (- nu si la toti, depinde de caracterul fiecaruia),- deoarece intervine "misterul", ceia ce ii face sa cada in suspans si preocupandu-i, ii determina sa descopere fata, treptat; spre ex. - daca fata ar fi deschisa, cu siguranta ei, atunci,,, avand "totul pe tava", cum s-ar zice...parca nu mai au aceeasi satisfactie de cunoastere, iar cu alte cuv., fata misterioasa prin comunicarea ei inchisa, cam lasa de dorit, hmmm...fite?, asa vor exprima cei ce nu cunosc, imaturiitongue, dar un matur va stie cum sa preie situatiawinking; deci fitele, cred ca is egale cu orgoliul marehappy(parerea mea).

6 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Multumesc!

Shin
| Shin a răspuns:

Ciudat... mie-mi plac fetele care se dau ele la mine. Imi arata ca stiu ce vor tongue Weird, I know happy
Shinwinking

| demonangel37 a răspuns:

In general da baieti cauta fete cu potential pentru ei adica inteligente sa zicem deoarece in nici un caz nu o sa se uite la o prostituata cu vrea doar sa se distreze iar iubita so iubeasca nu prea le plac fitele la fete dar lor le plac sa le aiba deci trege si tu concluzie de aici.

| BuBuLyNa a răspuns:

Depinde de baieti ca poate sa ia una proasta si sa profite de ea.

| betty17 a răspuns:

Fetele care se lasa greu nu inseamna ca sunt fitoaselaughingpur si simplu vor sa fie sigure de intentiile baiatului, sau nu il plactongue

succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca daca te lais greu, nu dai dovada ca ai fite, in fata baietiilor le arati ca ai potential, esti inteligenta si greu de,, agatat`` ...fiecare baiat are gustul sau, deci nu poti vorbi la modul general cand spui ca le plac sau nu, vorbesti din experienta. Din cate stiu eu, baietiilor pe care ii cunosc iubesc fetele care se lasa greu, dar totusi le prefera pe cele care cedeaza din prima. dupa ce se plictisesc, tot la primele revinhee hee.