| BoOoMbOnik a întrebat:

Bananele ingrasa chiar asa mult adica daca mananc una de dimineata apoi merg la sala si mai mananc inca una in cursul zilei? Tin sa precizez si faptul ca merg la sala in fiecare zi cam 2 ore-2 ore jumate pe zi.

Răspuns Câştigător
| Joannaa a răspuns:

Da,contin amidon si amidonul ingrasa.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

KompaqtRevine, eşti raportat!
Ori de câte ori îţi vei crea un cont nou, acesta va fi şters.

Opreşte-te! Nu mai spam-a site-ul!

| CompleteAndUtter a răspuns:

Ce prostie laughing. Eu nu merg la sala si mananc minim 2 banane pe zi si daca m-ai vedea te-ai mira laughing. Daca bananele ingrasa, atunci eu as fi obeza la cate mananc raised eyebrows. Nu conteaza ce mananci, depinde de organismul fiecaruia. Si inca ceva, @ScumpikaTahDoolce si cartofii contin amidon, acest lucru inseamna ca si ei ingrasa? Daca ar fi fi dupa voi, sa nu mai mancam nimic ca asa ne pastram silueta laughing. Sa fim seriosi oh go on.