| maimutacugagici123 a întrebat:

BFF-ul meu o sa se duca in weekend intr-un fel de exursie, unde o sa fie un baiat urat cu spume pe care ea nu il suporta si nu stie ce ar putea sa faca pentru ca parintii ei o obliga sa stea si sa vorbeasca cu el... Credeti ca ma puteti ajuta cu niste sfaturi? Cum sa procedeze?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce doresti mai exact sa faci? Lasa fata in excursie ca nu o fura nimeni!

| maimutacugagici123 explică (pentru anonim_4396):

Ideea e ca ea nu vrea sa stea cu el si se gandea sa ii zica ca are un iubit pe cand de fapt ea nu are