| zozoMik a întrebat:

Bloooooooooooooooooooooooooooooooooooog:))
Ei na ca ma apuc iar de scris:))!

Asadar va invit pe vechiul( actualmente noul) meu Blog:))

http://kiyraa.wordpress.com

Ceva pareri:S?

6 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Imi place, ai o dictie foarte buna. o sa salvez link-ul blog-ului si o sa te mai urmaresc. succes

| atoatestiitoarea a răspuns:

Articolele sunt prea succinte si te grabesti sa le publici fara sa le verifici. Nu ai greseli gramaticale propiu zis, ci de neatentie Ideea e foarte buna, dar alimenteaz-o

| chazz a răspuns:

Prea putine detalii si gramatica waiting...
ai putea aborda niste teme legate de sport, viata, religie, muzica, etc.
Daca doresti sa ai un blog cu un numar mari de vizualizari trebuie sa muncesti si sa te documentezi!
Numai bine si mult noroc!

| zozoMik explică (pentru chazz):

Multumesc pentru sfat!
Nu am mai postat de ceva timp si aseara am pus un articol...si acela minuscul ce e drept...dar mi-am pus in minte sa postez mai deshappy
Multumesc inca o datapuppy dog eyes

| DidiutzMic a răspuns:

Cum ti-ai facut acest blog? Ajuta-ma si pe mine te rog ca as dori sa imi fac si eu unu!