| VincentVlnt a întrebat:

,, Blugii mulati de orice culoare sunt pentru gay " : asta spun unii prieteni straight face voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| ºPishcotº a răspuns:

Nu.si cei care spun o asemenea idiotenie, ori sunt invidiosi ca arati bine, ori sunt incultihappy!

Tu poartai cu increde, pentru ca sunt super tari!

2 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

E cea mai mare prostie, porcarie pe care am auzit-o...blugii mulati sunt la moda...sau cel putin erau.eu port blugi mulati si toata lumea imi zice ca mi sta foarte bine
u nu i asculta pe altii...da i incolo de invidiosi u imbraca te cum te simti u mai bine

| AndreeaCristina96 a răspuns:

Nu este adevarat tu simtete bine ce porti trebuie sa crezi in tine si in ce iti propui, nu baga in seama tot ce iti spune lumea pot fi adevarate sau false dar tu fiii increzator in tine... Sper ca te-am ajutat si poarta ce vrei tu atata timp cat iti sta bine si esti sigur pe sine.