| VincentVlnt a întrebat:

Vreau si eu s aflu o parere happy credeti ca blugii mulati mov chiar sunt pentru asa spusii,, gay " straight face? multi spun : blugi mulati straight face gay, nu as crede asta happy ( vreau si eu s aflu parerea voastra xD )

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Astea sunt doar baliverne. Daca porti blugi stramti, nu inseamna ca esti gay.Astea sunt doar glume stupide, care inlocuiesc proprozitia "blugii mulati nu se potrivesc la baieti. Dar sincer, eu nu vad ce se face atata tam tam daca baietii poarta pantaloni stramti. Eu, personal nu am nimic cu ei, dar nici cu cei care poarta panataloni largi.
Nu te mai lua dupa ce spun altii daca tie iti place asa cum esti!
O zi buna!

3 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Mai baiatule u ai o problema cu ce spun altii...ce ti pasa tie daca altii spun ca s pantaloni de gay? poate ei sunt gay si sunt invidiosi pe tine si vor sa nu te mai faca sa i porti...dai incolo de invidiosi.u chiar n ai alta treaba decat sa asculti tampeniile alora?

| LiveYourLife a răspuns:

Esti baiat?
blugii mov sunt draguti dar daca sunt mai stranti la fete e ok dar la baieti nu prea le sta bine cu blugi stramti adica trebuie sa ai picioare fffff frumoase ca sa porti blugi stramti daca esti baiat...
bine dar nici foarte largi sa fie ca vine aiurea undeva intre...
oricum daca tu te simti bine in ei si crezi ca iti sta bine nu ar trebui sa te intereseze parerea celorlalti
fiecare poarta ce-i placewinking

| eunikky001 a răspuns:

Frate care-i problema lor ca porti blugi mulati nu inseamna ca esti gay culoarea mov e in stil punk si e chiar misto deci de ce asc. de toate balivernele care-ti ies in cale?