| Licurici_1572 a întrebat:

Cine imi poate spune unde pot sa aflu mai multe despre Justin Bieber?big grin
fundita:*
Mrs!happy

Răspuns Câştigător
| SilviuCSM a răspuns:

Buna Lorelay. Uite aici http://ro.wikipedia.org/wiki/Justin_Bieber.

7 răspunsuri:
| Licurici_1572 explică:

Mrs mult:*

| ankuta a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Justin_Bieber nu e foarte mult dar sper ca te-am ajutat!:*

| Meoooooowww a răspuns:

Poti sa de pe bestmusic.ro.Acolo apar aproape zi de zi stiri noi cu el. sau pe popstar.com dar e in engleza. app si mie imi place la nebunie Justin Bieber!:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=YMmMpsGp2a4 is hoooooooooooooootttttttttt

| Ana8785 a răspuns:

Pe www.blogvedete.com sunt o multime de stiri despre ei si alte vedete. Eu il citesc in fiecare zi mai ales ca publica stiri adevarate, verificate nu zvonuri

| AndreeaJB a răspuns:

Wikipedia si pe contul lui d p youtube in care scrie el personal despre viata lui doar ca este in engleza(kidrauhl)

| Öpëи a răspuns:

Http://www.starmania.ro/star/justin+bieber_kron.html aici nu este despre cariera lui sunt informatii cum ar fi greutatea, inaltimea, culoarea parului, culoarea ochilor, etc sper ca ajuta cu ceva