| anonim_4396 a întrebat:

Bonjour TPU! Am inceput sa iubesc un baiat care imi este prieten(amic), dar de cate ori ii spun sau bat vreun apropo este indiferent...
Ce sa cred din asta?
Cat mai multe raspunsuri... fiecare parere conteaza.kiss

2 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Se pare ca nu este interesat sa aiba acel fel de relatie cu tine, probabil vrea sa pastreze relatia care o aveti acum, de prietenie...si atata tot.

| pynk44 a răspuns:

Poate nu vrea sa isi arate sentimentele...asa am patit si eu si pana la urma mi-a spus ca era timid si ii era rusine de ce vor crede prietenii lui despre asta
stai linistita...se va rezolva
daca chiar il placi mai asteapta putin... poate va reactiona:*