| anonim_4396 a întrebat:

BoOna
Problema mea este ca imi place foarte mult de un baiat dar el nici macar nu stie ca exist Stam in acelasi cartier, la doar un bloc distanta... iar eu il vad aproape in fiecare zi insa niciodata nu ne intalnim intamplator pe la magazine.Cand merg la scoala il vad mereu pentru ca isi asteapta prietenii ca sa mearga impreuna la liceu pentru. ca are 16 anyshory.
Ce e si mai ciudat este faptul ca bunika lui sta in bloc ca mine, doar ca pe cealalta scara pff e foarte complicat imi place foarte mult de el iar de fiecare data cand il vad am fluturi in stomak... dar el nici macar nu stie ca exist as vrea sa ma fac remarcata in fiecare zi imi doresc sa afle cine sunt sa afle de existenta mea Eu sunt timida de felul` meu deci nu stiu cum sa procedez Nu mai suport vreau sa fac ceva vreau sa schimb ceva imi place mult prea mult de el
VA ROG sa ma ajutati voi cum credeti ca ar trebui sa procedez?

1 răspuns:
| timiHash a răspuns:

Cati ani ai? straight face