| iiBeiibiiy a întrebat:

Boona TPU! :*love struck Am si eu o intrebare mai prosteasca. Va uitati pe Disney Channel? Sont curioasa big grin tonguetonguetongue

Răspuns Câştigător
| justagirl21 a răspuns:

Cateodata, cand vreau sa rad!happyU?kisspupici

| iiBeiibiiy explică (pentru justagirl21):

Eo cand ma plictisesc si nu are nimic interesant la tv.

| justagirl21 a răspuns (pentru iiBeiibiiy):

La' ca-i bine, doar nu-i o rusine sa te mai uiti la desene, nu? tot copii suntem la orice varsta, fie ea 15 sau 60, corect?

| iiBeiibiiy explică (pentru justagirl21):

Corectbatting eyelashes :*

| iiBeiibiiy explică (pentru justagirl21):

Corect!batting eyelashes :*

| iiBeiibiiy explică (pentru justagirl21):

Coreect!batting eyelashes :*

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Da..am 15 ani. dar ma mai uit din cand in cand. Dar programul meu preferat e Diva Universal

| Clauvdgg a răspuns:

Nu..ma uitam inaine in vacante cand nu aveam ce face.

| LittleBlackStar a răspuns:

Uneori! in general imi place sa ma uit la Shake it up(Totul pentru dans)este serialul meu preferat de pe Disney Channel! love struck love struck love struck in rest mai ma uit la Bafta Charlie, Zick & Luther, Magicienii, Nini si cam atat in rest nu-mi plac serialele de acolo prea mult! Sonny with a change si Hannah Montana(pe mine ma cheama asa dar se scrie''Hana''nu ''Hannah'' numele meu)ma enerveaza! aaaa si mai imi place si Zack si Cody si Phineas and Ferb!