| Dulke_Pysyka_1996 a întrebat:

Buna eu si o prietena de a mea am inceput sa facem bratari din ata " bratarile prieteniei" si am facut ff multe ogramada de moldele ( facem de 3 ani) si ne gandeam ca am putea sa le vindem stiti undeva unde am putea posta anuntu?happy plis dau funde

6 răspunsuri:
| andr33hk a răspuns:

Iti recomand sa iti faci o pagina de facebook si sa iti rogi prietenii si pe cei apropriati sa dea share ca sa vada si altii. Iti zic de facebook pentru ca, aproape toata lumea are, si fiind foarte accesat poti foarte bine sa vinzi ceva. Cunosc o fata care are o pagina cu bratati, si e multumita happy

Mult succes, si sunt curioasa cum arata bratarile happy

| Dulke_Pysyka_1996 explică (pentru andr33hk):

Da-mi add pe id-ul princess_sweet_love57 si iti dau poze;happy

| andr33hk a răspuns (pentru Dulke_Pysyka_1996):

Nu folosesc messenger happy Apreciez totusi. Cand faci reclama sa imi lasi un link, eventual poate doresc ceva happy

| Faruece a răspuns:

Pe okazii, si afise prin Bucuresti, mai ales la Obor.Pe mess, youtube, faceti reclama multa

| Biancaalone a răspuns:

Pai poti sa postezi si un anunt chiar aici pe TPU! Eu asa am luat un jurnal original! Nu trebuie sa puneti un pret mare deoarece nimeni nu va da comenzi! Poti sa-ti faci o pagina pe fb unde sa postezi poze cu acestea! nu uita sa lasi un numar de telefon!

| Dulke_Pysyka_1996 explică (pentru Biancaalone):

Preturile sunt ff mici de la 1 leu laughing pana la 5 lei nu le dau scumpe pentru ca stiu cum e sa nu ai si sa vrei am pus pretul asta sa isi perimita toti