| XatomisX a întrebat:

Buget 700 lei ce aparat foto sa cumpar?

6 răspunsuri:
| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Intra pe eMAG si vei gasi acolo o multime.

| Brâncuşi a răspuns:

Salut, iti recomand ca pentru un inceput bun sa-ti cumperi un Fujifilm isi face foarte bine treaba iar pe langa asta are un zoom extra bun.
Este un aparat compact cu multe functii si filmeaza HD, merita banii, sunt diverse modele de 700 de lei iti poti lua unul foarte bun.
O zi frumoasa!

| XatomisX explică (pentru Brâncuşi):

Am gasit s4000winking face poze aproape la fel de bine ca un dslr pe la 1500 lei d3100 ca de ex

| Brâncuşi a răspuns (pentru XatomisX):

S4000 am eu si e foarte bun cred ca acum e 800 de lei, e foarte bun zoom 30 si face poze exceptionale, cauta-ma sa-ti arat poze.

| XatomisX explică (pentru Brâncuşi):

Am gasit un site :) deja l-am comandat de aici card + geanta + baterii http://www.altex.ro/......a-card-4gb

| banu007 a răspuns:

Futaipegurata e cel mai buna. funda?