| zideiarna a întrebat:

Bun...as dori sa merg vara aceasta pe insula Corfu.Eu m-am gandit ca tot sejurul+cheltuielile de acolo sa ma aduca undeva in pragul sumei de 2000 de euro.Aici vine si intrebarea:Cei care ati fost acolo ce suma de bani ati cheltuit?
Si as mai avea si alte intrebari:Cum este locul? Ce se mai poate vizita?
(Am ales aceasta categorie caci din cate observ este cea mai vizitata)

1 răspuns:
| andreeaaa1 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic din cate am vazut imgaini cu insula asta e frumoasa