| oskar a întrebat:

Bun deci am 15 ani, 1.80, 65 de kg *** slab nu suntlaughing dar am putina burta si nu-mi place cum se vede, fac sala de 2 luni si nimic in zona abdominala, cum as putea slabi la burta ca, cu abdomene nu prea imi da rezultate.

Răspuns Câştigător
| LexUTz a răspuns:

Alearga in fiecare zi cat poti de mult si fa si abdomene pentru ca si alea sunt foarte bune!
Eu asa fac si se vad rezultatele (putin dar se vad) dupa 9 zile!

P. S. Sa nu incepi sa mananci ca spartul ca nu faci nimic! laughing

1 răspuns:
| Lora a răspuns:

Fa joghing poate reusesti sa ajungi la forma dorita!