| ilovesport a întrebat:

am o intrebare, eu fac sala de 1 luna si am putina burta nu foarte multa dar indeajuns sa ma enerveze vreau sa stiu daca voi face sala gen sa imi antrenez grupele musculare + abdomene voi slabi sau va trebuii sa fac banda, bicicleta etc ca sa dau surplusu de pe burta jos

dau funda merci!

2 răspunsuri:
| lau23 a răspuns:

Orice efor depus din partea ta e ok dar daca tu nu ai si un "regim alimentar" daca ajungi acasa si manaci mult si astea nu rezolvi nimic...

| ilovesport explică (pentru lau23):

E ok cu mancatul 3 mese + 2 = 5 masa musculara se pune mancand mult dar evident sa faci si sala si sa mananci ce trebuie proteine, carbohidranti etc,