| QueenA a întrebat:

Bun. deci.
Luna iunie este extreeeem de incarcata daca vorbim de zile de nastere.
Pe 22 e ziua unei colege care, este "princess". Figuri, minciuni, si multe altele. Merita ceva?
Pe 25 este ziua unei alte colege, genul ala de fata ce vrea mereu sa arate bine, amabila, si amuzanta.
Pe 27 este ziua unei prietene adorabile, careia ii place foarte mult sa faca poze, sa stea cu prietenii/persoanele dragi
Pe 28 este ziua unei colege. La scoala se face mica mica in banca si sta chill.
Sugestii de cadouri? Funda!happy

Răspuns Câştigător
| aaalinutzza a răspuns:

Pai eu cred ca acelei fete(22iunie) care este gen princess ar trebui sa ii cumperi o coronita de mirese (pentru ca asa sunt si eu si la mine a functionat)
acelei fete (25iunie) ar fi bine o pereche de ochelar ceva la moda
acelei fete (27iunie) o rama de fotografii cu o poza in ea care sunteti grupul vostru de prietene...
acelei fete (28iunie) un ursulet mai mare gen 50 cm de plus
sper ca ti-am fost de folos...sa-mi scrii inapoi daca te-am ajutat sau nu ok? pa funda?

2 răspunsuri:
| aaalinutzza a răspuns:

Pai ce zici sai iei un breloc cu o chitara sau ceva de genul asta, asa e mai bine? fundate rog?

| QueenA explică:

In mare parte m-ai ajutat, dar tipa de pe 22 e "princess" care se crede rockeritza.