| anonim_4396 a întrebat:

Bun. deci uite cum sta treaba TPU: imi e foarte frica sa dau cu pumnul in gura. deci daca dau cuiva cu pumnul in gura imi tremura foarte tare tot corpul mai ales picioarele... stiti voi cum e si imi place mult sa ma bat tata ma invatat si tehnici cum sa ma apar etc si sunt foarte puternic adica dau tare cu pumnul doar ca imi e frica dau mai mult cu picioarele in burta etc vreau sa stiu cum fac sa dau un pumn sa pice jos fara sami fie frica nici de parinti de politie etc... MS si app VOT + Funda

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

Inseamna ca nu esti facut pentru asta. Asa ca lasa bataia. Daca e (Doamne Fereste) sa intri intr-un bucluc cu bataia poti sa te aperi si atat. Cu bataia nu vei rezolva niciodata nimic. Cobori la un nivel cam prost happy Deci lasa gandurile astea de bataie - nu duce la nimic bun. Bafta!

| sebyz0r a răspuns (pentru MissxD):

Frate eu n-am zis sa-mi zici sa ma las sau. am zis sa imi zici cum fac sa nu-mi mai fie frica ca dau de dat dar dupa nu stiu dc imi e fricawinking

3 răspunsuri:
| geologul a răspuns:

Lasate de sportul asta ca nu e de tine si apucate de agatat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hehe.micutul baietel simnte frica? laughing e normal. Toti patim asa.O sa treaca daca inveti sa-ti controlezi frica si nervii.