| 1337alex a întrebat:

Intr-o bataie, dupa ce am dat primul pumn, mi-e frica sa il dau pe al doilea, am o frica de cand eram mai mic sa nu iau vreun pumn in burta si sa vomit, deci dupa ce am dat primul pumn, imi e frica sa il dau pe al doilea pentru a nu lua in burta si sa profite de faptul asta. vreau sa ma ajutati sa nu imi mai fie frica sa dau al doilea pumn

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Evită scandalurile.

| Cosmin86 a răspuns:

Du-te la kickboxing/karate/muay thai/krav maga... si n-o sa-ti mai fie frica de nimic.

| johnnny123 a răspuns:

Haide să te ajut: În loc să te iei la bătaie, du-te acasă. Iar dacă ții neapărat să dai și să primești un pumn, dă-ți singur unul, și le-ai rezolvat pe ambele dintr-o lovitură.

| 1337alex explică (pentru johnnny123):

Da dar incepe sa dea cu pumni si nu pot sa fac nimic

| johnnny123 a răspuns (pentru 1337alex):

Cine? Unde trăiești, în Vestul Sălbatic?