| panterraneagrra a întrebat:

Bun poi..pe data de 20 este ziua de nastere a unei prietene foarte bune.Si nu prea stiu ce cadou sa ii fac. Vreau niste sugestii :3.
Apoi acum pe data de 13.10 este si ziua de nastere a unui prieten foarte bun, face 17 ani si e o pers imp.El e din alta localitate.Sii find ca nu prea pot sa ii fac un cadou..as vrea si eu o urare ..sa spun asa. Ceva mai special! =]. Dau fundita pentru cel mai bun sfaat =3

1 răspuns:
| xXxTedyGirlsxXx a răspuns:

O bluza, un colier si o pereche de cercei.
Iar pentru baiat un parfum. happy
Funtdita?