| Soniix a întrebat:

Bun TPU. Sa incepem asa. Stateam inainte cu baiatul de care imi place, in banca. Radeam, ne spuneam secrete, imi facea parul, ma mangaia cand luam o nota mica. Dar de cand l-a mutat doamna diriginta cu altcineva in banca, si-a facut o iubita cu care exagereaza : repeta de mai mult de 10 ori intr-o zi ca o iubeste, isi pune peste tot poze cu ea, si deja nimeni nu mai sta cu ei din cauza enervarii. Totusi, baiatul inca imi zambeste si vorbeste cu mine. Nu stiu ce sa fac! Vorbesc cu el pe facebook, nici nu ii ia un minut sa imi raspunda la ceva, dar odata ce intra iubita lui mie nu imi mai da atentie si povesteste cu ea. Sunt un fel de a doua roata sau ne place pe amandoua...sau poate e doar dragut cu mine, sau chiar daca are iubita tot pe mine ma place. Capul meu e un dezastru. Cine ma ajuta, FUNDA!

2 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Cred ca va place pe amandoua, dar daca vezi ca intr-o saptamana sau cateva zile ca nu te mai baga in seama paraseste-l.O zi frumoasa sa ai

| Cosoreanu_Sabina_1992 a răspuns:

Hey! Eu te sfatuiesc sa ii spui ce simti pentru el alaturi de iubita lui si sa il intrebi daca si el simte asta pentru tine. Daca nu te iubeste, nu se intampla nimic! Exista multi baieti pe care ii vei iubi!