| anonimaa a întrebat:

Bun v-am ajutat pe multi acum am nevoie eu de ajutor DAU FUNDITAlaughing
vreau sa-mi maresc vizibil gambele in 3-4 saptamani...2-3 centimentri thinking oricum ma ajuta daca merg pe varfuri?
raspundeti urgent!
exercitii ceva sau daca ati incercat voi ceva HELP nu tineti doar pentru voi sau exercitii pentru marirea posterioruluilaughing (asta nu e pentru minelaughing nu am vevoie)

4 răspunsuri:
| iauru a răspuns:

In 3 saptamani cam greu adica trebuie sa mergi la sala unde poti lucra muschii pe grupe
ajuta si mersul pe varfuri un pic deoarece tine gamba incordata da in 3 saptamani mai greu sa se vada ceva

| PurpleAngel a răspuns:

Pf... ce aveti toti cu sala?

Eu merg in fiecare seara cu rolele 1-2 ore si mii s-au dezvoltat gambele chiar daca nu am vrutlaughing... dar ce sa-i faci daca imi place sa ma plimb cu rolele?laughing

| matt25 a răspuns:

Este important ce varsta ai. Daca nu esti deja formata fizic, ai sanse, daca nu... bad luck. :-)