| Emiiii a întrebat:

Ce program imi trebuie pe telefon ca sa imi decodeze melodiile de pe calculator? Sa spunem ca imi pun o melodie prin USB de pe telefon pe PC si merge dar invers nu pentru ca telefonul imi spune ca nu exista nici un program care sa citeasca aplicatia!

Răspuns Câştigător
| thedistroyer a răspuns:

Vezi si tu ce fel de melodii pui... daca sunt mp3 ar trebui sa le citeasca. DEscarca mixpad audio mixer varinata free de test si bagi acolo melodia si dai export project as audio file si dai sa iti faca melodia mp3 si apoi o pui in tel. Daca nu citeste formatul mp3 afla ce formaturi merg si acolo in loc de mp3 ii dai sa til faca alt ceva, sa maerga pe tel. Daca ai andoid descacrcati aplicatii care sa citeasca. Bafta