| Nero a întrebat:

Buna,a experimentat vreo unul dintre voi "sleep paralysis" adica sa iti paralizeze trupul in somn si sa incepi sa ai vedenii.Cum a fost? imi puteti da mai multe detalii?

1 răspuns:
| alexAlexalex9991 a răspuns:

Mie mi s-a intamplat dar a durat putin si nu aveam vedenii sau nu le-am vazut pentru ca ochii imi fugeau in cap si simteam ca sunt electrocutat, simteam vibratii, socuri peste tot.
Apoi, cam peste 9 secunde, cand mi-a revenit controlul, am luat-o la fuga din pat, era sa dau cu capu in mobila
winking
stai calm, orice ai vedea, orice demon, spirit, orice senzatie ai avea nimic nu este real oricat de real ar parea tine minte.
Atunci mintea ta subconstienta te ia la misto si se joaca cu tine si iti genereaza demoni, spirite, vrajitoare etc.
Sper ca te-am ajutat.
Bafta!