| fericitaaaa a întrebat:

Buna a fost cineva la mare in Grecia? cum e? eu merg dumuinca in Nei Pori si daca ati mers oriunde in grecia la mare vreau niste mici detalii va dau funda promit!:*

Răspuns Câştigător
| xChampiionOrLooser a răspuns:

Ca sa stii am fost dar e destul de des
. Pentru copii sub 13 ani se face 50 la suta redecere.Acum depinde de tine la ce hotel vrei sa stai.Ca sa nu cheltui multi banii ar trebui sa alegi un hotel de 2-3 stele, daca nu faci cum vrei.Cat despre detalii este putin scump iar oamenii sunt incelegatorii. Daca stai cam o saptamana te cam duce la 3000 lei(hotel de 3 stele)dar daca stai mai mult...vei pletii destul.Eu am fost timp de 2 saptamanii si ma costat 5000 lei la hotel de 4 stele+mese incluse acces la piscina la salon. Sper ca te-am ajutat.:** :**

2 răspunsuri:
| Me_2404 a răspuns:

Pe Insula Creta este f.frumos si in Leptokaria langa eawinking

| fericitaaaa explică:

Multumesc pentru raspunsuri !